HUBUNGI KAMI

KURSUS INDIVIDU

  • Bahasa – Encik Zaidi bin Ismail 03-2147 0203 / zaidi_i@dbp.gov.my
  • Sastera – Encik  Zullkeply bin Mohamad  03-2147 0202 / zulkeply@dbp.gov.my
  • Penerbitan – Encik Adnan bin Abd. Majid  03-2147 0205 / adnan2@dbp.gov.my

KURSUS PAKEJ

  • Puan Fauziah binti Hassan 03-2147 0213 / hfauziah@dbp.gov.my
  • Encik Zaidi bin Ismail 03-2147 0203 / zaidi_i@dbp.gov.my
  • Encik  Zullkeply bin Mohamad  03-2147 0202 / zulkeply@dbp.gov.my
  • Encik Adnan bin Abd. Majid  03-2147 0205 / adnan2@dbp.gov.my

KURSUS SIJIL KECEKAPAN BAHASA MELAYU UNTUK WARGA ASING

  • Dr. Dahlina binti Daut 03-2147 0204 / dahlina@dbp.gov.my

LAIN-LAIN

  • Encik Saifullizan bin Yahaya 03-2147 0201 / saif@dbp.gov.my
  • Puan Noraida binti Ismail 03-2147 / noraida@dbp.gov.my
  • Puan Suryani binti Zakaria 03-2147 / suryani@dbp.gov.my
  • Puan Norhizan binti Abd Rahman 03-2147 0211 / norhizan@dbp.gov.my
  • Encik Rusman bin Yaacob 03-2147 0212 / rusman@dbp.gov.my
  • Encik Mohd. Jusoh bin Majid 03-2147 0210 / jusoh@dbp.gov.my
  • Encik Syed Rosli bin Syed Agil 03-2147 0220 / srosli@dbp.gov.my
  • Puan Maisara Anum binti Kamaruddin 03-2147 0221 / maisara@dbp.gov.my
  • Encik Wan Mohd. Safuan bin Wan Ahmad 03-2147 0222 / safuan@dbp.gov.my
  • Encik Ahmad Safri bin Abdul Rani 03-2147 0223 / asafri@dbp.gov.my

Peta Lokasi
Akademi DBP, Aras 4,
Bangunan Lama,
Dewan Bahasa dan Pustaka,
Jalan Dewan Bahasa,
50460 Kuala Lumpur.

Faksimile : 03-2147 0231
E-mel : akademi@dbp.gov.my